قطعات برقی بازار روماک

قطعات برقی بازار روماک

سیستم برق خودرو

مجموعه ای از قطعات برای اشتعال سوخت خودرو و حرکت آن می باشد. هرچند که وظایف سیستم برق خودرو تنها به اشتعال زایی سوخت منتهی نمی شود و این بخش وظایف بسیاری را برای آسایش بیشتر در خودرو برعهده دارد. روشنایی و ….

انواع قطعات برقی

قطعات برقی اتومبیل را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد؛ قطعاتی که برق مصرف می‌کنند.مثل انژکتور یا کامپیوتر اتومبیل و قطعاتی که نقش تأمین برق خودرو را دارند.دسته دوم را در اصطلاح سیستم برق‌رسانی اتومبیل می‌گویند.

 1. مدار های الکتریکی 
 2. کنترل کننده ها
 3. سوکت ها
 4. وایر شمع
 5. آفتامات
 6. فیوز ها
 7. باتری 
 8. دینام
 9. کوئل 
 10. دلکو
 11. شمع 
 12. چراغ
 1. کابل و اتصالات خراب باتری
 2. خرابی بست فیوز باتری
 3. خرابی سوئیچ خودرو
 4. باتری و دینام ضعیف

علائم خرابی

 1. بروز نوسانات و قطعی برق خودرو
 2. عملکرد ناصحیح موتور

تعمیرات ونگهداری

خرید قطعات با کیفیت و سرویس دوره ای سیستم برقی به عنوان مهم ترین بخش خودرو بسیار ضروریست . در سیستم برقی خودرو که اجزای آن در ارتباط با یکدیگر کار می کنند . خرابی و عملکرد نادرست یک قطعه می تواند باعث خرابی سایر قطعات گردد. اولین هدف از توجه به مسائل تعمیرات و نگهداری این سیستم امنیت و دیگری صرفه جویی در هزینه ها با تعویض به موقع قطعات آسیب دیده می باشد.

بازار روماک

روماک یک بازار خرید و فروش قطعات یدکی خود رو های انواع برند های ایرانی، چینی، فرانسوی است. خرید و فروش در روماک با حداقل گردش مالی به عنوان هدف این مجموعه برای افزایش توان تولید داخلی با واژه تهاتر مطرح است. روماک فعالیت خود را با ارائه انواع قطعات جلوبندی آغاز نموده است. توسعه سبد کالای این مجموعه تنها بر اساس کیفیت و قیمت می باشد.

قطعات برقی بازار روماک بهترین کیفیت را دارند.

بازار روماک
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0